BİLGİ AL 05326340486     

Hakkımızda

ÖZ DOGUŞ NAKLİYAT:   Lojistik; ürün, hizmet ve insan gibi kaynakların, ihtiyaç duyulan yerde ve istenen zamanda temin edilmesi için bir araç olarak tanımlanabilir. Herhangi bir pazarlama veya üretim organizasyonunun lojistik destek olmadan başarılması çok zordur. Lojistik; nakliye,VE EVDEN EVE NAKLİYE envanter, depolama, malzeme idaresi ve ambalajlama bilgilerinin birleştirilmesini kapsar. NAKLİYE Lojistik işletme sorumluluğu, ham maddenin coğrafi konumlanması, sürecin işletilmesi ve ihtiyaçların mümkünNAKLİYAT olan en düşük maliyetle karşılanarak işin bitirilmesidir.                              

Hızlı
Kaliteli
GüvenilirKamyon, ağır yük taşımaya yarayan motorlu araçtır. Otomobil prensibine göre çalıştıklarından teknik sınıflandırmada büyük yük otomobili olarak tanımlanırlar. Türkçede genellikle uluslararası karayolu taşımacılığında kullanılan, çok dingilli uzun kamyonlara tır denir. Bu sözcük Türkçeye TIR anlaşması gereğince TIR levhası taşıyan ve uluslararası taşımacılık yapan uzun kamyonlardan geçmiştir.

10 Yıllık Tecrübe İle...

Uçuş yükü (İng:Payload) (görev yükü ya da taşıma yükü), bir hava taşıtının ya da bir fırlatma aracının taşıma sığasıdır ve genellikle ağırlık olarak ölçülür. Uçuşun ya da görevin türüne göre, aracın uçuş yükü şunları içerebilir: kargo, yolcu, uçuş mürettebatı (İng:flight crew), cephane, bilimsel araç gereç veya deneyler, ya da diğer donanımlar. İsteğe bağlı olarak taşındığında, ek yakıt da ayrıca uçuş yükünün bir parçası sayılır. Ticari bağlamda (örn., bir havayolu ya da havayolu kargo şirketi için), taşıma yükü sadece gelir getirici/üretici kargodan ya da ücret ödeyen yolculardan oluşabilir.

Filomuz

 
Sabit Tel: 0212 504 87 33
Cep Tel: 0532 634 04 86
E-mail: info@ozdogusnakliyat.net
Adres: Güven Mah. Posta Cad. Okul Sok. no:44
Güngören/İST

Yukarıdaki numaralardan ulaşabileceğiniz gibi aşağıdaki formu doldurarak da iletişim kuralabilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.